Front Page

Jsem nezávislý SEO / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webových stránek a SEO optimalizací mám více než 20 let zkušeností.

Ať už jste drobný podnikatel, velká společnost, nezisková organizace, blogger nebo něco mezi tím, rád se s Vašim projektem seznámím. Spolupracuji rovněž s agenturami.

Telefon: 603 97 96 96

Email

SEO

Optimalizace webů pro vyhledávače

Vyhledávače jako Google nebo Seznam hodnotí každou webovou stránku podle velkého množství faktorů. Mezi ty hlavní patří např. nadpis stránky, popis stránky, nadpisy H1 atd. Takových SEO faktorů jsou desítky.

Pro optimalizaci stránky používám osvědčené SEO techniky pro zvýšení organické návštěvnotsti z vyhledávačů.

V případě, že potřebujete svůj web optimalizovat, neváhejte se na mne obrátit. S vaším webem se seznámím, provedu jeho analýzu a sdělím vám své doporučení, odhad času kolik úprava webu zabere a samozřejmě cenovou nabídku.

WEB

Tvorba nebo aktualizace webových stránek

Potřebujete webové stránky? Navrhnu řešení i pro Váš projekt. S tvorbou webových stránek mám dlouholeté zkušenosti. Na základě Vašich požadavků navrhnu optimální strukturu a grafiku nových webových stránek dle moderních standardů, případně aktualizuji Vaše webové stránky staré. Jsem připraven pracovat okamžitě a zajistit vám základní webovou prezentaci včetně registrace domény a zřízení webhostingu během 24 hodin.

PPC

Reklamní online PPC kampaně s sítích Google a Seznam

Cílená inzerce pomocí klíčových vyhledávacích slov a PPC systémů Sklik a AdWords. Sklik je český PPC systém provozovaný společností Seznam.cz, který umožňuje zobrazování reklamy ve vyhledávání na Seznam.cz. AdWords je celosvětový PPC systém patřící společnosti Google.

Pro váš projekt vytvořím a nadále budu optimalizovat PPC reklamní kampaně v systémech Google adWords a Sklik.

ČEMU SE VĚNUJI

SEO optimalizace a tvorba webových stránek. PPC reklamní kampaně, redakční činnost

O MNĚ

V roce 1999 jsem vytvořil projekt 9mesicu.cz, který patřil k prvním webovým stránkám pro nastávajíci rodiče v ČR. Tento projekt byl oceněn jako nejlepší startup. Součástí webu se stal i eshop, který byl vůbec prvním eobchodem s dětským zbožím v České republice. Postupem času jsem vytvořil další weby pro rodiče: tehotenstvi.cz, mojetehotenstvi.cz a detskybazar.cz. V roce 2019 jsem pak weby tehotenstvi.cz a mojetehotenstvi.cz prodal.
Díky práci na svých projektech mám dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, publikačními systémy, internetovým marketingem, elektronickým obchodováním a publikační činností.

Pro své klienty tvořím nové webové stránky nebo aktualizuji ty stávající a  pomáhám jim dosáhnout výrazného a konzistentního růstu organické návštěvnosti stránek. Zajišťuji profesionální grafické práce, nastavuji měření statistik webů, vytvářím a spravuji vhodné profily na sociálních sítích (mimo Facebook), nastavuji PPC a bannerové reklamní kampaně.

Mimo pracovní činnost se věnuji sportu, cestování, knihám, hudbě.

Petr Sycha

SEO Brno

ppc kampaně SEO / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce konzultant SEO / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce konzultant

Front Page 1

Upozornění – ke své práci nepoužívám Facebook

Poté co se ukázalo jakým způsobem společnost Facebook zneužívá osobní data uživatelů, podvádí a o svém jednání lže, jsem se rozhodl tuto sociální síť k práci již nepoužívat. Existují i jiné online nástroje k oslovení cílové skupiny uživatelů.

Moji klienti

Front Page 2
grig
Front Page 3
Front Page 4
balloon
cbp klinika

Kde se také vyskytuji…

Nějaké další informace ohledně mého CV. Na pozvánky zde reaguji jen pokud mají opravdu nějaký smysl…

Cestování.

Sem tam nějaký plky…

MOJE CESTOVÁNÍ

Japonsko

Španělsko – Malaga

Front Page 5Front Page 6

Kontakt

Potřebujete optimalizovat webové stránky? Případně vytvořit nové? Správně nastavit PPC reklamu? Neváhejte mne nezávazně kontaktovat emailem nebo na čísle 603 97 96 96.

[mesmerize_contact_form shortcode=“contact-form-7 id="11" title="Contact form 1"“]