O mně

SEO - optimalizace a tvorba webových stránek, PPC reklamní kampaně.

O mně

Online marketingu a webovým projektům se věnuji již od roku 1999, kdy jsem vytvořil svůj první web 9mesicu.cz. Tento web byl v roce 2001 oceněn v soutěži First Tuesday Czech republic jako nejlepší začínající internetový projekt. V současné době sám provozuji 7 webů jejichž celková měsíční návštěvnost přesahuje 180 000 unikátních návštěv.

Pro své klienty tvořím nové webové stránky nebo aktualizuji stávající, nastavuji měření statistik webů, provádím SEO optimalizaci stránek tak, aby byly co nejlépe vidět ve vyhledávačích, vytvářím a spravuji vhodné profily na sociálních sítích, nastavuji PPC a bannerové reklamní kampaně.

Rád pomohu i Vám.

Petr Sycha

Jak vám mohu pomoci?

Potřebujete optimalizovat webové stránky? Případně vytvořit nové? Správně nastavit PPC reklamu? Neváhejte mne nezávazně kontaktovat emailem nebo na čísle 603 97 96 96.

Nabídka služeb

SEO – Optimalizace webových stránek

Vyhledávače jako Google nebo Seznam hodnotí každou webovou stránku podle velkého množství faktorů. Mezi ty hlavní patří např. nadpis stránky, popis stránky, nadpisy H1 atd. Takových SEO faktorů jsou desítky. Dle toho, jak jsou tyto SEO parametry na stránce nastaveny, zobrazuje se pak každá jednotlivá stránka ve výsledku vyhledávání.

V případě, že potřebujete svůj web optimalizovat, neváhejte se na mne obrátit. S vaším webem se seznámím, provedu jeho analýzu a sdělím vám své doporučení, odhad času kolik úprava webu zabere a samozřejmě cennovou nabídku.

Tvorba webových stránek

Potřebujete webové stránky? Navrhnu řešení i pro Váš projekt. S tvorbou webových stránek mám dlouholeté zkušenosti. Na základě Vašich požadavků navrhnu optimální strukturu a grafiku nových webových stránek dle moderních standardů, případně aktualizuji Vaše webové stránky staré. Podívejte se na aktuální webové projekty, na kterých jsem pracoval.

Potřebujete rychle vytvořit webové stránky? Pomohu vám. Jsem připraven pracovat okamžitě a zajistit vám webovou prezentaci během 24 hodin.

PPC kampaně

Cílená inzerce pomocí klíčových vyhledávacích slov a PPC systémů Sklik a AdWords. Sklik je český PPC systém provozovaný společností Seznam.cz, který umožňuje zobrazování reklamy ve vyhledávání na Seznam.cz. AdWords je celosvětový PPC systém patřící společnosti Google.

Pro váš projekt vytvořím a nadále budu optimalizovat PPC reklamní kampaně v systémech Google adWords a Sklik.

Instagram, Facebook

Tvorba profilů a správa reklamy na sociálních sítích Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest.

Telefon: 603 97 96 96

Nejnovější reference

Klienti