Online konzultace zdarma

Nejste si jisti jaký druh webu potřebujete? Máte pochybnosti jestli vašim stránkám pomůže SEO? Chcete inzerovat na Googlu, ale nevíte jak na to? Promluvme si o tom.

Online konzultace může vše urychlit. Řeknete mi vaše představy a přání ohledně vašeho projektu, já vám řeknu možnosti a doporučení.

Vyplnění položek je nepovinné, ale může mi pomoci rychleji se zorientovat.

1. Vaše dotazy: Jestliže máte nějaké specifické otázky ohledně webu, webdesignu, SEO problematiky nebo PPC kampaní, napište vše do formuláře.

2. Váš projekt: zadejte odkaz na váš projekt.

3. Navrhněte termín: vyberte si datum a čas, který vám vyhovuje. Předem vám zašlu link pro online hovor a v potrvzený termín se s vámi spojím a vše probereme.

4. Budget: Výše plánované inestice může pomoci nasměřovat váš projekt tím správným směrem. Někdy je řešení jednodušší, někdy se naopak vyplatí investovat více.

  Proč si vybrat mně

  P

  Přidaná hodnota

  K projektům přistupuji vždy se snahou posunout je dále. Klientům se snažím sdělit co nejvíce informací. Díky zkušenostem nabízím různé nápady, vylepšení a všechny možné klady a zápory nad rámec běžné činnosti spojené s vývojem webu.

  Žádné měsíční poplatky

  Za vytvoření webu zaplatíte jednou. Z dlouhodobého hlediska tak ušetříte oproti službám nabízejícím pronájem webu.

  Přívětivá cena

  Cenu stanovuji na základě skutečně prováděných prací, které jsou u každého projektu jiné. Cena je tak stanovena férově a jen pro váš projekt. Pracuji sám pro sebe, ceny tak mohu nabídnout nižší než agentury.

  +

  Spolehlivost

  Na čem se dohodneme, to platí. Mám rád svoji svobodu a chci pracovat i nadále sám pro sebe a vím tak, že jen svojí pracovitostí, poctivostí a spolehlivostí se dokáži sám uživit.

  Moderní webdesign

  Vytvářím moderní a originální www stránky s tématickými grafickými prvky, detaily a fotografiemi.

  l

  Redakční systém

  Firemní stránky nebo eshop si v budoucnu zvládnete upravovat sami pomocí redakčního systému. Přidání stránky, produktu, fotky nebo videa budete dělat bez pomoci správce webu nebo programátora.

  Responzivní web

  Vaše stránky budou responzivní a budou bezproblémově fungovat na všech velikostech a typech zařízení, ať už mobilních, tabletových či stolních.

  Podpora

  I po vytvoření webu můžete počítat s mojí podporou, ať by se mělo jednat i pouze o telefonnickou radu nebo emailovou podporu. Pokud budete potřebovat dlouhodobou správu webu, jsem tu pro vás.

  Konzultace ZDARMA

  Nebojte se zavolat. Je to nejjednodušší cesta jak se dozvědět jaké jsou možnosti a jak najít vhodné řešení.

  Můj telefon je: +420 603 97 96 96