Správa PPC kampaní

PPC reklama přivede na váš web rychle a levně nové zákazníky

Cílená inzerce pomocí klíčových slov

ppc reklama

PPC (pay-per-click) je forma online reklamy, ve které inzerenti získávají zákazníky a návštěvníky webových stránek, pomocí cílené reklamy za použití klíčových slov.

Při PPC online kampaních platíte teprve za návštěvníka, který se proklikne na vaše stránky. Záleží jenom na vás, kolik jste ochotni za proklik zaplatit a kolik maximálně budete do reklamy denně investovat.

Správa PPC kampaní

Prací PPC specialisty je správně nastavit a trvale optimalizovat PPC kampaně v PPC sítích Google nebo Sklik. Díky většímu podílu vyhledavače Google na českém trhu, je dobré kampaně vytvářet právě v této síti.

Rozsah prací při nastavování online PPC kampaně záleží na velikosti webové stránky, resp. počtu klíčových slov. Cena za správu PPC kampaní je tak stanovena vždy v závislosti na velikosti propagovaného webu, resp. na velikosti, počtu klíčových slov nebo druhu kampaně.

Cena klíčového slova v PPC kampani

Cena za proklik se liší u každého klíčového slova. S PPC kampaněmi máte každý den přehled kolik zákazníků přišlo tímto způsobem na váš web a kolik vás které klíčové slovo stojí.

klienti

logo cafeperfectday
Mosaic House Design Hotel Prague
logo royalshanti
nemovykup
MOOo apartments
TAXPROM

Kontaktujte mne

Potřebujete nezávaznou konzultaci nebo cennovou kalkulaci? Neváhejte mne kontaktovat.