SEO konzultant Brno

SEO optimalizaci se věnuji od roku 2009

Hledáte SEO konzultanta? Neváhejte se na mne obrátit.

 SEO KONZULTANT  BRNO

Jsem nezávislý SEO konzultant pracující v Brně i mimo něj. Mimo SEO optimalizace se věnuji tvorbě webových stránek a správě PPC kampaní. S tvorbou webových stránek a SEO optimalizací mám více než 20 let zkušeností.

Mým cílem je tvorba takových webových stránek, které maximalizují počet kliknutí a umožňují trvalý nárůst prodeje. Vytvářím weby, které nejen vypadají perfektně, ale jsou podporovány optimalizací pro vyhledávače, aby se zvýšila jejich viditelnost.

Jsem odborník nejen na SEO v Brně, ale i v ostatních částech České republiky. Jsem vybaven nejmodernějšími technologiemi, pro SEO optimalizaci a pro vytvoření webu předně podle specifikací klienta.

Další nejdůležitější SEO faktory ovlivňující pozici webu ve vyhledávání a které při své práci nastavuji:

– bezpečnostní certifikát webu

– rychlost webových stránek

– URL, navigace a UX

– kvalitní (neduplicitní) obsah

– aktualizace systémů a pluginů

– nastavení profilů na sociálních sítích

 

Více o mně.

Proč potřebujete optimalizovaný web?

Vyhledávače jako Google nebo Seznam hodnotí každou webovou stránku podle obrovského množství faktorů. Některé faktory stránky jsou více důležité, některé méně.  Mezi ty hlavní patří např. nadpis stránky, popis stránky, nadpisy H1, H2 atd. On page a off page SEO faktory ovlivňující pozici webové stránky ve výsledku vyhledávání se také neustále mění a je nezbytné tyto změny sledovat. Pro optimalizaci webu existuje spousta dobrých nástrojů. Rozhodně však nestačí použít online SEO službu, které vám po zadání názvu domény “vyplivnou” řádku doporučení, co máte na webu špatně…

Ať už jste malá firma nebo velká společnost, úspěšnost vašeho webu je zásadní pro přežití v moderním digitálním věku. Pokud ale nemáte správně vytvořené a optimalizované webové stránky, může se váš web snadno ztratit v tisících dalších výsledků vyhledávání.

Pro optimalizaci webu doporučuji najmout zkušeného SEO konzultanta, s opravdu letitými zkušenostmi. Studenti poskytující SEO služby, jsou sice levní, ale výsledek jejich práce se nevyrovná práci zkušeného SEO konzultanta nebo marketingové agentury, která funguje ale již řadu let.

 

SEO Brno / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce konzultant Brno

Linkbuilding

Linkbuilding neboli vytváření zpětných odkazů je nezbytnou součástí mých SEO služeb v Brně. Linkbuilding zůstává hodnotícím SEO faktorem číslo jedna vyhledávače společnosti Google a zahrnuje směřování zpětných odkazů z domén třetích stran právě na váš web. Čím kvalitnější a relevantnější odkazy směřují na váš web, tím výše bude váš web ve výsledcích vyhledávání.

Dokáži najít vhodné možnosti propojení u těch nejvhodnějších klíčových slov, tak že se zvýší vaše hodnocení vašeho webu a  povědomí o značce.

seo optimalizace brno

SEO úspěch pomocí analýzy klíčových slov

Při SEO optimalizaci webových stránek hledám optimální klíčová slova. Ve spolupráci s klientem pracuji na zahrnutí dalších klíčových slov, která jsou pro web důležitá. Kombinace znalostí klienta a mých zkušeností pomáhá k vytvoření co nejeefektivnější strategie použití klíčových slov, směřující k růstu organické návštěvnosti webu.

 

SEO konzultant nejen pro Brno

Pokoušíte se najít SEO konzultanta v Brně pro optimalizaci vašeho webu? SEO optimalizaci se věnuji více než 9 let. Rád pomohu posunout ve výsledcích vyhledávání i váš web.

Kontakt

Tvorba webových stránek.SEO.PPC

Kontakt