SEO optimalizace

Optimalizaci webových stránek se věnuji od roku 2009

Neváhejte mne kontaktovat pro nezávaznou konzultaci. S vaším webem se seznámím a sdělím vám předběžnou kalkulaci

SEO optimalizace webových stránek

SEO  neboli Search Engine Optimization znamená optimalizaci webových stránek pro vyhledávače. Vyhledávače jako Google nebo Seznam hodnotí každou webovou stránku podle velkého množství parametrů. Mezi ty hlavní patří např. nadpis stránky, popis stránky, nadpisy H1 atd. Takových SEO faktorů jsou desítky.  Dle toho, jak jsou tyto SEO parametry na stránce nastaveny, zobrazuje se pak každá jednotlivá stránka ve výsledku vyhledávání. Prací SEO specialisty je všechny jednotlivé prvky na webu, ale i mimo něj správně nastavit. Jednotlivě se provedené úpravy mohou zdát nepatrné, ale společně mohou dojem uživatelů z webu a jeho umístění ve výsledcích organického vyhledávání znatelně zlepšit.Pokud tedy jsou stránky správně optimalizovány, je pravděpodobné, že se zobrazí na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání.

Mým cílem je tvorba takových webových stránek, které maximalizují počet kliknutí a umožňují trvalý nárůst prodeje. Vytvářím weby, které nejen vypadají perfektně, ale jsou podporovány optimalizací pro vyhledávače, aby se zvýšila jejich viditelnost.

Jsem odborník nejen na SEO v Brně, ale i v ostatních částech České republiky. Jsem vybaven nejmodernějšími technologiemi, pro SEO optimalizaci a pro vytvoření webu předně podle specifikací klienta.

V případě, že potřebujete svůj web optimalizovat, neváhejte se na mne obrátit. Jako SEO konzultant pracuji již spoustu let. S vaším webem se seznámím, provedu jeho analýzu a sdělím vám své doporu čení, odhad času kolik úprava webu zabere a samozřejmě cennovou nabídku.

Proč potřebujete optimalizovaný web?

Vyhledávače jako Google nebo Seznam hodnotí každou webovou stránku podle obrovského množství faktorů. Některé faktory stránky jsou více důležité, některé méně.  Mezi ty hlavní patří např. nadpis stránky, popis stránky, nadpisy H1, H2 atd. SEO faktory ovlivňující pozici webové stránky ve výsledku vyhledávání se také neustále mění a je nezbytné tyto změny sledovat. Pro optimalizaci webu existuje spousta dobrých nástrojů. Rozhodně však nestačí použít online SEO službu, které vám po zadání názvu domény “vyplivnou” řádku doporučení, co máte na webu špatně…

Ať už jste malá firma nebo velká společnost, úspěšnost vašeho webu je zásadní pro přežití v moderním digitálním věku. Pokud ale nemáte správně vytvořené a optimalizované webové stránky, může se váš web snadno ztratit v tisících dalších výsledků vyhledávání.

seo optimalizace brno

Jsem nezávislý SEO / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce freelancer a konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webových stránek, SEO optimalizací a online reklamou mám více než 20 let zkušeností.

Pomáhám společnostem i drobným podnikatelům zvyšovat návratnost investic prostřednictvím online služeb.
Kvalitní web a SEO je klíčovou součástí strategie, kudy mohou přicházet noví zákazníci. Mým cílem u každého projektu je stabilní a konzistentní tok nových zákazníků každý měsíc. Díky maximalizaci návratnosti investic (ROI) můžete pokračovat v rozvoji vašeho projektu nebo značky nebo pokračovat v dalších investicích a generovat vyšší výdělky a růst.
Ať už jste drobný podnikatel, velká společnost, nezisková organizace, blogger nebo něco mezi tím, rád se s Vašim projektem seznámím. Spolupracuji rovněž s agenturami.

Kontakt

Tvorba webových stránek.SEO.PPC

Kontakt