Tvorba webových stránek Brno

Vytvářím moderní, rychlé a optimalizované webové stránky přizpůsobené pro mobilní telefony.

 

Kontaktujte mnePortfolio

Komplexní péče o marketing webových stránek

  • Potřebujete nové webové stránky nebo aktualizovat ty staré?
  • Hledáte originální šablonu pro WordPress?
  • Není váš web dobře vidět ve výsledcích vyhledávání Googlu?
  • Chcete váš web podpořit PPC online reklamou?
  • Potřebujete mít profily na sociálních sítích?
    Neváhejte mne nezávazně kontaktovat.

Tel.: 603 97 96 96
Email: petr@sycha.cz

Nabídka:

Tvorba webových stránek

Tvorba šablony webu

Tvorba webu s administrací

SEO optimalizace

Ceník tvorby webu

PPC reklama

Reference

Jednoduchý web od:

4000,-Kč

CHCETE MÍT WEB VE WORDPRESS? NAVRHNU ŘEŠENÍ I PRO VÁŠ PROJEKT.

Tvorba webových stránek

Pomáhám společnostem i drobným podnikatelům zvyšovat návratnost investic prostřednictvím online služeb.

Při tvorbě webových stránek poskytuji svým klientům plnou součinnost a podporu. Mimo samotnou konfiguraci webové stránky, nasazení webdesignu a optimalizaci obsahu webu, zajišťuji také registraci domén, webhosting, emailové schránky, zálohování.

Tvorba šablony webové stránky

Na základě vašich požadavků navrhnu optimální strukturu nových webových stránek dle moderních standardů, případně aktualizuji vaše staré webové stránky na nové. Pracuji především se systémem WordPress, pro který vytvořím šablonu podle PSD návrhu webdesignéra. Stránky v případě potřeby připravím jako publikační systém pro jednoduché vkládání a editaci článků či fotografií nebo správu eobchodu. Jsem připraven pracovat okamžitě a zajistit vám webovou prezentaci včetně registrace domény, zřízení webhostingu na dedikovaném serveru, emailové schránky a instalace systému během 24 hodin. Design nových stránek vzniká na základě podrobné konzultace s klientem a přesně podle jeho požadavků. Úzce spolupracuji s předním webdesignérem a grafikem Bronislavem Pešlem. Každý web, který vytvářím je plně responzivní a přístupný pro všechny zařízení.

Tvorba webových stránek s administrací

Webové stránky pro vás připravím tak, aby obsahovaly systém pro správu obsahu (editor), tedy administraci. Pro přístup do administrace lze vytvořit uživatelské účty s různým typem oprávnění. Každý oprávněný uživatel tak bude moci vkládat nové stránky, produkty či fotky nebo upravovat a mazat ty staré. V případě potřeby mohu tuto službu zajišťovat já sám. Mohu vám pomoci přímo s tvorbou obsahu pro váš web a jeho sdílením na sociálních sítích, kde pro váš web, produkty nebo firmu vytvořím a budu pravidelně aktualizovat profil. Pro jakýkoli web také mohu spravovat online PPC kampaně.

Ceník

Při tvorbě webové stránky nelze použít jednotný ceník. Každý web je jiný a tak i cena za vytvoření webu je vždy individuální a je stanovena až na základě požadavků zákazníka a náročnosti projektu. Konkrétní cenovou nabídku rád připravím na vaši žádost.

Údržba webu

I po dokončení projektu je vhodné stránky udržovat aktuální a zabezpečené. Proto svým klientům nabízím pravidelnou údržbu webu a aktualizace pluginů a jádra systému, plus zálohování celého webu.

 

Obvyklý postup spolupráce

Ze všeho nejdříve je nezbytné stanovit si cíle projektu, které mohu být různé. Může jít např. o zcela nové stránky, přesunutí starého webu na nový, redesign webu nebo jen aktualizace pluginů a jádra systému. Poté je nutné připravit design webu, v případě systému WordPress tedy šablonu. V průběhu vytváření nové podoby webu připravuji samotný webhosting, instalaci a konfigurací systému a všech doplňků a začínám vytvářet strukturu webu. Po nasazení šablony se web může naplnit obsahem.

Responzivní design

Vytvářím moderní weby s maximálním uživatelským zážitkem.

Responzivní weby budou bezproblémově fungovat na všech velikostech a typech zařízení, ať už mobilních, tabletových nebo stolních v systémech Windows nebo Mac, Android nebo iOS.

Obsah webové stránky se mění společně s prvky a rozvržením webu podle velikosti zařízení, na kterém se zobrazuje.

responzivni-design

Další služby

SEO optimalizace

Mojí snahou je vždy vytvořit optimalizované webové stránky, aby bylo dosaženo co nejlepších pozic ve vyhledávačích a maximálního počtu kliknutí a tím docíleno trvalého nárůstu prodeje. Základními prvky nového webu jsou např. responzivní vzhled nebo https URL. Vzhledem k tomu, že SEO optimalizace webu obsahuje větší množství prací a je nutné se jí věnovat delší čas, jedná se o samostatnou službu, která by ale měly být součástí vzniku nové webové stránky. Optimalizovaný web je nejdůležitější částí úspěšného webového projektu.

 

PPC kampaně

Po vytvoření webu je vhodné naplánovat pro získání nových uživatelů online reklamní kampaň. Webových stránek existuje obrovské množství a je nemožné očekávat, že váš nový web bude ihned po zveřejnění zařazen ve výsledcích vyhledávání na přední pozice. Ideální pro rozšíření známosti vašeho nového webu jsou PPC kampaně. Jednoduše řečeno to znamená, že se vytvoří v reklamních sítích Googlu a Seznamu inzeráty, které se zobrazí uživatelům poté, co zadají nějaké klíčové slovo spojené s vašim webem.

Mimo tvorbu www stránek vám mohu pomoci i s PPC kampaněmi ve vyhledávačích Google či Seznam.

Sociální sítě

K vašemu webu, firmě nebo konkrétnímu produktu zajistím správné profily na sociálních sítích a budu se starat o pravidelný obsah těchto profilů.

Reference

Chcete také kvalitní web?

Využijte možnosti online nebo telefonické konzultace zdarma nebo mi pošlete email a já vám připravím kalkulaci vašeho projektu, včetně návrhů na zlepšení.

Klienti

bravo_consulting_logo_email_new
Mosaic House Design Hotel Prague
Logo-stonemania
logo balonove mistrovstvi
MOOo apartments
TAXPROM
CUKRARNA-ANICKA.CZ-(Logo)
staj hostenice
logo-svitilplus
bytjakmabyt
detskybazar-logo
logo autosklo maja
Nicole Machová
logo balonove mistrovstvi
Apartmany-Medvědín
Bydlení Zbýšov
motorestnavyhlidce
balonem
logo poncho.cz
logo nabytek feriboot
logo skyballoon
logo agnesviliam

Tvorba webových stránek Brno

Jsem nezávislý SEO / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce freelancer a konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webových stránek, SEO optimalizací a online reklamou mám více než 20 let zkušeností.

SEO a marketingové novinky

Blog o novinkách a změnách ze světa SEO, ecommerce a online marketingu.

Klíčové slovo v názvu domény nezlepší pozici ve výsledcích vyhledávání

 Klíčová slova jsou pro každý web podstatná a je tedy důležité je do obsahu správně zapracovat, to je určitě jednoznačné. Má ale smysl vytvářet pro projekt doménu s klíčovým slovem nebo dokonce s více klíčovými slovy? Nejdříve je nutné si uvědomit, že v dnešní době jsou domény tvořené 100% klíčovým slovem, které vystihuje nejlépe nějakou službu nebo odvětví většinou již obsazené nebo...

Volba fontu na webové stránce nemá pro Google žádný význam

Volba fontu na webové stránce nemá pro Google žádný význam Pokud vybíráte pro web nový font tak vězte, že Googlu je jedno jaký font použijete. Jak řekl ve svém Tweetu John Mueller z Googlu , měli byste především zvážit, jaký font by se mohl líbit vašim zákazníkům. Vyhledavač Google žádný font neupřednostňuje a pro SEO tak volba fontu nemá větší význam. Z hlediska SEO optimalizace je ale nezbytné...

Font Awesome vydal sadu nových ikon se vztahem ke COVID-19

Font Awesome vydal sadu nových ikon se vztahem ke COVID-19Tým stojící za Font Awesome vydal novou sadu ikon na pomoc proti šíření COVID-19. Nové ikony jsou dostupné v aktualizaci Awesome 5.13 zdarma ve FREE verzi. Rozšířené verze ikon jsou pak součástí placené PRO verze. Všechny nové ikony svým obsahem odkazují na současnou problematiku ohledně šíření COVID-19 a mají tak pomoci vývojářům zvýšit...

WordPress 5.5 bude mít automatické aktualizace šablon a pluginů

WordPress 5.5 bude mít automatické aktualizace šablon a pluginůAutomatická aktualizace je v současné době dostupná pouze pro jádro systému WordPress. V nadcházející verzi WordPressu 5.5 bude možné nastavit také nastavit automatické aktualizace šablon a pluginů. Automatická aktualizace šablon a pluginů by měla pomoci zabránit zneužití webů přes plugin ve kterém se objevila bezpečnostní chyba a...

Ověření webové stránky přes W3C je pro Google bezvýznamné

Ověření webové stránky přes W3C je pro Google bezvýznamnéW3C neboli World Wide Web Consortium je mezinárodní sdružení jehož členové vyvíjejí webové standardy pro World Wide Web. „Cílem konsorcia je rozvíjet World Wide Web do jeho plného potenciálu vývojem protokolů a směrnic, které zajistí dlouhodobý růst Webu“. (Wikipedie) Možná jste také v minulosti použili online službu organizace pro ověření...

Umístění loga na webu nemá vliv na SEO

Umístění loga na webu nemá vliv na SEOUmístění loga na webu - důležitý faktor nebo mýtus? Logo na webové stránkce by mělo být vždy dobře viditelné a čitelné, a to samozřejmě i na mobilním telefonu. Má ale fakt jestli logo na webu je či není nebo kde přesně je logo na webové stránce umístěné vliv na SEO? A tím pádem také na pozice webu ve vyhledávačích? Podle Johna Muellera z Googlu nikoli. Jedná...

Tvorba webových stránek.SEO.PPC

Kontakt