Tvorba webových stránek

Webům se věnuji od roku 1998

Potřebujete webové stránky? Navrhnu řešení i pro Váš projekt.

Tvorba webových stránek

Vytvářím moderní, rychlé a optimalizované webové stránky přizpůsobené pro mobilní telefony.

Na základě vašich požadavků navrhnu optimální strukturu a grafiku nových webových stránek dle moderních standardů, případně aktualizuji Vaše staré webové stránky na nové. 

Pracuji především se systémem WordPress, pro který vytvořím šablonu dle návrhu webdesignéra. Stránky v případě potřeby připravím jako publikační systém pro jednoduché vkládání a editaci článků či fotografií nebo správu eobchodu.

Jsem připraven pracovat okamžitě a zajistit vám webovou prezentaci včetně registrace domény, zřízení webhostingu na dedikovaném serveru, emailové schránky a instalace systému během 24 hodin.

Webdesign

Vzhled nových webových stránek navrhuji podle nejmodernějších trendů.  Design nových stránek vzniká na základě podrobné konzultace s klientem a přesně podle jeho požadavků.  Úzce spolupracuji s předním webdesignérem a grafikem Bronislavem Pešlem.

Webové stránky vyvíjím tak, aby obsahovaly systém pro správu obsahu a jsou přizpůsobeny potřebám klientů.
Každý web, který vytvářím je plně responzivní a přístupny pro všechny zařízení.

Tvorba webových stránek a SEO optimalizace Brno | Petr Sycha
seo optimalizace brno

SEO optimalizace a linkbuilding

Mým cílem je optimalizovat webové stránky tak, aby bylo dosaženo maximálního počtu kliknutí a tím dosaženo  trvalého nárůstu prodeje. Vytvářím weby, které nejen vypadají perfektně, ale jsou podporovány optimalizací pro vyhledávače, aby se zvýšila jejich viditelnost. Pracuji s obsahem a s moderními technologiemi pro SEO optimalizaci

PPC kampaně

Rovněž vám mohu pomoci s PPC kampaněmi ve vyhledávačích Google či Seznam. Pro váš projekt vytvořím a nadále budu optimalizovat PPC (pay per click) reklamní kampaně v systémech Google adWords a Sklik.

SEO Brno / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce konzultant Brno

Statistiky

Konzultace

Rychlost webu

Webhosting

Sociální sítě

Jsem nezávislý SEO / PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce freelancer a konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webových stránek, SEO optimalizací a online reklamou mám více než 20 let zkušeností.

Kontakt

Tvorba webových stránek.SEO.PPC

Kontakt