SEO

WEB

PPC

Tvorba webových stránek, SEO optimalizace, online marketing

Vytvářím a optimalizuji a moderní, responzivní webové stránky, spravuji marketingové kampaně a sociální sítě.

Bellova 13,623 00 Brno, Czech republic

Tel: (+421) 603 97 96 96

Tvorba webových stránek-seo-ppc-brno

Potřebujete optimalizovat webové stránky? Případně vytvořit webové stránky nové? Správně nastavit PPC reklamu? Neváhejte mne nezávazně kontaktovat emailem nebo na čísle 603 97 96 96.

Tvorba webů, SEO optimalizace webových stránek a online marketing

Pomáhám společnostem i drobným podnikatelům zvyšovat návratnost investic prostřednictvím online služeb.
Kvalitní web a SEO optimalizace webových stránek je klíčovou součástí strategie, kudy mohou přicházet noví zákazníci. Mým cílem u každého projektu je stabilní a konzistentní tok nových zákazníků každý měsíc. Díky maximalizaci návratnosti investic (ROI) můžete pokračovat v rozvoji vašeho projektu nebo značky nebo pokračovat v dalších investicích a generovat vyšší výdělky a růst.
Ať už jste drobný podnikatel, velká společnost, nezisková organizace, blogger nebo něco mezi tím, rád se s Vašim projektem seznámím. Spolupracuji rovněž s agenturami.

Jsem nezávislý SEO KONZULTANT A PPC / WEB / Google Analytics & Ecommerce freelancer pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webových stránek, SEO optimalizací a online reklamou mám více než 20 let zkušeností.

Ukázka nejnovějších webových stránek, které jsem vytvořil, redesignoval nebo na nich provedl SEO audit a optimalizaci.

Základem úspěšného projektu je kvalitní, moderní, rychlý a optimalizovaný web přizpůsobený pro mobilní telefony. Nechejte si navrhnout a vytvořit moderní webové stránky, které budou vypadat skvěle na všech zařízeních.

Nevíte jak na SEO? Nebo jak zvýšit návštěvnost pomocí SEO? Optimalizace webových stránek zahrnuje obrovské množství různých faktorů, které ovlivňují výslednou pozici ve vyhledávačích. Mezi nejhlavnější patří např. nadpis a popis stránky, optimalizace obrázků, externí a interní odkazy, správná podoba URL, sitemap atd. Čím lépe jsou všechny faktory na webové stránce, ale samozřejmě i mimo ni, nastaveny, tím lepší pozici web má. Pokud již svůj web máte, ale nejste spokojeni s jeho umístěním na Googlu nebo Seznamu mohu Vám pomoci.

Kvalitní obsah webu je základní prvek pro úspěch. S tvorbou obsahu vám mohu také pomoci. Dlouhou dobu jsem provozoval online magazín pro nastávající rodiče a mám tak s vytvářením obsahu a správou online projektů dlouholeté zkušenosti.

Vývoj webových technologií se neustále mění a vyvíjí. Je důležité, aby webové stránky běžely na rychlých serverech, aby byly pravidelně zálohovány, aby verze databází, PHP nebo WordPressu byly vždy aktuální. Já tento vývoj sleduji a uplatňuji ve své práci.

SEO

Optimalizace webů pro vyhledávače

Vyhledávače jako Google nebo Seznam hodnotí každou webovou stránku podle velkého množství faktorů. Mezi ty hlavní patří např. nadpis stránky, popis stránky, nadpisy H1 atd. Takových SEO faktorů jsou desítky. Význam SEO je tak pro výsledné pozice webu podstatný. Jako SEO specialista vám mohu pomoci zlepšit pozice vašich webových stránek. Pro optimalizaci stránky používám osvědčené SEO techniky pro zvýšení organické návštěvnosti z vyhledávačů.

V případě, že potřebujete svůj web optimalizovat, neváhejte se na mne obrátit. S vaším webem se seznámím, provedu jeho SEO analýzu a sdělím vám své doporučení, odhad času kolik úprava webu zabere a samozřejmě cenovou nabídku.

Linkbuilding

Přirozeně vypadající odkazy

Zpětné odkazy – backlinks – vedoucí na váš web jsou nesmírně důležité. Získání odkazů z důvěryhodných a prověřených webů může vaše stránky posunout na vrchol výsledků vyhledávání. Díky ověřeným technikám zjistím kolik zpětných odkazů vede na váš web a rovněž také odkud. Tyto zpětné odkazy poté porovnám s vaší konkurencí a vytvořím strategii pro získání nových zpětných odkazů.

WEB

Tvorba nebo aktualizace webových stránek

Potřebujete webové stránky? Navrhnu řešení i pro Váš projekt. S tvorbou webových stránek mám dlouholeté zkušenosti. Na základě Vašich požadavků navrhnu optimální strukturu a grafiku nových webových stránek dle moderních standardů, případně aktualizuji Vaše webové stránky staré. Pro tvorbu webů používám především systém WordPress. Jsem připraven pracovat okamžitě a zajistit vám základní webovou prezentaci včetně registrace domény a zřízení webhostingu během 24 hodin.

Google Webmaster Tools

Informace o vašem webu

Nástroje pro webmastery od společnosti Google poskytují řadu užitečných informací o vašem webu. Kromě správného nastavení vám mohu pomoci co nejlépe využít informace, které nástroj poskytuje.

Tvorba šablon pro WordPress

Šablony pro WordPress podle PSD

Podle grafických PSD (Photoshop) návrhů od webdesignéra vytvářím šablony pro systém WordPress a zajišťuji instalaci a konfiguraci celého webu na webhostingu.

Online marketing

Reklamní online PPC kampaně s sítích Google a Seznam

Cílená inzerce pomocí klíčových vyhledávacích slov a PPC systémů Sklik a AdWords. Při PPC online kampaních platíte teprve za návštěvníka, který se proklikne na vaše stránky. Záleží jenom na vás, kolik jste ochotni za proklik zaplatit a kolik maximálně budete do reklamy denně investovat. Cena za proklik se liší u každého klíčového slova.
Pomocí PPC kampaně je možné cílit reklamu na konkrétní publikum např. právě podle oblasti zájmu, tedy klíčových slov, dále lze vybrat na kterých webech se reklamu bude zobrazovat a také v jakém regionu nebo konkrétním městě

Pro váš projekt vytvořím a nadále budu optimalizovat PPC reklamní kampaně v systémech Google adWords a Sklik.

Klíčová slova

Volba správných klíčových slov

Základem každé kvalitní SEO optimalizace nebo PPC kampaně je výběr správných klíčových slov. Klíčová slova – keywords – musí být použita v obsahu webové stránky v přirozené podobě, v dostatečném množství a na správném místě. Pomohu vám najít taková klíčová slova, která vaši potenciální zákazníci používají a která přilákají na váš web více návštěv. Zajistím rovněž, abe obsah webových stránek nebyl duplicitní.

WordPress šablona

WordPress šablon existují tisíce. Každý den vznikají další a další. Je ale opravdu tak jednoduché a výhodné jen si šablonu vybrat a nainstalovat ji na svůj web? WordPress šablony zdarma Pokud si chcete vytvořit jednoduchý web a potřebujete na něj šablonu která je...

WordPress a Woocommerce

Wordpress a Woocommerce = e-obchod. Takto jednoduše se dá vyjádřit spojení nejpoužívanějšího CMS a asi nejlepšího a nejoblíbenějšího pluginu (doplňku) pro elektronický obchod. Za celou svoji profesní kariéru jsem si prošel a otestoval spoustu řešení pro e-obchody....

Změna rozložení webu může ovlivnit hodnocení výsledků vyhledávání

 Výsledky vyhledávání neovlivňují jen změny obsahu nebo tvar URL, ale rovněž i změna rozložení webu nebo změna vzhledu webové stránky. Pokud tedy plánujete redesign webu nebo třeba přesun na jiný CMS, je velmi pravděpodobné že i při zachování totožného obsahu a...

Volba fontu na webové stránce nemá pro Google žádný význam

Volba fontu na webové stránce nemá pro Google žádný významPokud vybíráte pro web nový font tak vězte, že Googlu je jedno jaký font použijete. Jak řekl ve svém Tweetu John Mueller z Googlu , měli byste především zvážit, jaký font by se mohl líbit vašim zákazníkům....

Font Awesome vydal sadu nových ikon se vztahem ke COVID-19

Font Awesome vydal sadu nových ikon se vztahem ke COVID-19Tým stojící za Font Awesome vydal novou sadu ikon na pomoc proti šíření COVID-19. Nové ikony jsou dostupné v aktualizaci Awesome 5.13 zdarma ve FREE verzi. Rozšířené verze ikon jsou pak součástí placené PRO...

WordPress 5.5 bude mít automatické aktualizace šablon a pluginů

WordPress 5.5 bude mít automatické aktualizace šablon a pluginůAutomatická aktualizace je v současné době dostupná pouze pro jádro systému WordPress. V nadcházející verzi WordPressu 5.5 bude možné nastavit také nastavit automatické aktualizace šablon a pluginů....

Ověření webové stránky přes W3C je pro Google bezvýznamné

Ověření webové stránky přes W3C je pro Google bezvýznamnéW3C neboli World Wide Web Consortium je mezinárodní sdružení jehož členové vyvíjejí webové standardy pro World Wide Web. „Cílem konsorcia je rozvíjet World Wide Web do jeho plného potenciálu vývojem protokolů a...

Umístění loga na webu nemá vliv na SEO

Umístění loga na webu nemá vliv na SEOUmístění loga na webu - důležitý faktor nebo mýtus? Logo na webové stránkce by mělo být vždy dobře viditelné a čitelné, a to samozřejmě i na mobilním telefonu. Má ale fakt jestli logo na webu je či není nebo kde přesně je logo na...

Google nemusí indexovat všechny stránky webu

Google nemusí indexovat všechny stránky webuU velkého webového portálu obsahujícího stovky tisíc stránek je velmi pravděpodobné, že vyhledávač Google nebude indexovat zdaleka všechny stránky takového webu. Vyjádření ze strany Googlu přišlo v souvislosti s dotazem na...

O mně

S podnikáním na internetu jsem začal v roce 1999, kdy jsem si koupil knihu „HTML – tvorba www stránek“ a naprogramoval svůj první web 9mesicu.cz. Jednalo se o jeden z prvních portálů pro rodiče v ČR. O rok později web 9mesicu.cz vyhrál soutěž o nejlepší začínající startup.

Vzhledem k zaměření obsahu stránek jsem postupně rozšiřoval portfolio o další weby pro rodiče: informační portál o těhotenství  – tehotenstvi.cz, kde jsem se staral nejen o celý chod webu, ale psal jsem i články pro budoucí rodiče. V roce 2007 jsem následně vytvořil web pro psaní deníčků a blogů nastávajících maminek – mojetehotenstvi.cz a od roku 2009 pak online bazar s dětským zbožím – detskybazar.cz. Všechny tyto portály byly postaveny na systému Drupal.

Díky práci na svých projektech mám dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek a grafikou, publikačními systémy, prodejem reklamy, internetovým marketingem, elektronickým obchodováním a publikační činností.

Po prodeji webů tehotenstvi.cz a mojetehotenstvi.cz pracuji jako freelancer a SEO konzultant. Pro své klienty tvořím nové webové stránky nebo aktualizuji ty stávající a pomáhám jim dosáhnout výrazného a konzistentního růstu organické návštěvnosti stránek pomocí SEO auditu a SEO optimalizace. Zajišťuji profesionální grafické práce, nastavuji měření statistik webů, vytvářím a spravuji vhodné profily na sociálních sítích, nastavuji PPC a bannerové reklamní kampaně a píši články o optimalizaci webů a online marketingu..

Mimo pracovní činnost se věnuji sportu, cestování, knihám, hudbě.

Petr Sycha

 

no facebook

Poté co se ukázalo jakým způsobem společnost Facebook zneužívá osobní data uživatelů, podvádí a o svém jednání lže, jsem se rozhodl tuto sociální síť k práci již nepoužívat. Existují i jiné online nástroje k oslovení cílové skupiny uživatelů.

fakelook

Nějaké další informace ohledně mého CV. Na pozvánky zde reaguji jen pokud mají opravdu nějaký smysl…

Cestování

no twitter

Z důvodu cenzury ze strany Twitteru zde již nejsem.

Kontakt

Tvorba webových stránek.SEO.PPC.brno

Kontakt