Tvorba webových stránek Brno

Vytvářím moderní, rychlé a optimalizované webové stránky

Potřebujete vytvořit web? Jsou vaše produkty nebo služby skvělé, ale vaše webové stránky nikoli? Pomohu vám.

Jsem nezávislý freelancer a konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webů, SEO optimalizací a online marketingem mám více než 20 let zkušeností.

Tvorba webových stránek Brno

Služby

Svým klientům poskytuji při spolupráci plnou součinnost a podporu. Mimo samotnou konfiguraci webu, vytvoření šablony webu a SEO, zajišťuji také registraci domén, webhosting, emailové schránky, zálohování a další služby spojené s online projekty.

Tvorba webových stránek

Tvorba www stránek – vytvářím rychlé a optimalizované responzivní webové stránky s administrací, na vlastní doméně, moderním webdesignem a maximálním uživatelským zážitkem.

Responzivní weby budou bezproblémově fungovat na všech velikostech a typech zařízení, ať už mobilních, tabletových či stolních v systémech Windows, Mac, Android nebo iOS.

WordPress šablony

Navrhnu pro vás optimální strukturu webové prezentace – s moderním webdesignem, případně aktualizuji vaše staré stránky na nové. Weby tvořím ve WordPress, pro který připravím šablonu. Stránky připravím jako publikační systém pro jednoduché vkládání a editaci článků či fotografií nebo správu eobchodu. Každý web, který vytvářím má responzivní design.

Web s administrací

Webové stránky připravím tak, aby umožňovaly správu obsahu (redakční systém), bude se tedy jednat o web s administrací. Pro přístup do administrace lze vytvořit uživatelské účty s různým typem oprávnění. Každý oprávněný uživatel tak bude moci vkládat nový obsah, produkty či fotky. V případě potřeby mohu tuto službu zajišťovat já sám. Mohu vám pomoci přímo s tvorbou obsahu webu a jeho sdílením na sociálních sítích, kde pro váš web, produkty nebo firmu vytvořím a budu pravidelně aktualizovat profil.

SEO optimalizace

Mojí snahou je vždy vytvořit optimalizované webové stránky, aby bylo dosaženo co nejlepších pozic ve vyhledávačích a maximálního počtu kliknutí a tím docíleno trvalého nárůstu prodeje. Vzhledem k tomu, že SEO optimalizace webu obsahuje větší množství prací a je nutné se jí věnovat delší čas, jedná se o samostatnou službu, která by ale měly být součástí vzniku nového webu. Optimalizovaný web je nejdůležitější částí úspěšného webového projektu. Více o SEO optimalizaci.

 

PPC kampaně

Po vytvoření webu je vhodné naplánovat pro získání nových uživatelů online reklamní kampaň. Webů existuje obrovské množství a je nemožné očekávat, že váše nové stránky budou ihned po zveřejnění zařazen ve výsledcích vyhledávání na přední pozice. Vhodným marketingovým nástrojem pro oslovení uživatelů jsou PPC kampaně. Jednoduše řečeno to znamená, že se vytvoří v reklamních sítích Googlu a Seznamu inzeráty, které se zobrazí uživatelům poté, co zadají nějaké klíčové slovo spojené s vašim webem. Více o PPC kampaních.

Sociální sítě

K vašemu webu, firmě nebo konkrétnímu produktu zajistím profily na sociálních sítích a budu se starat o pravidelný obsah těchto profilů. Spravně vytvořené a udržované profily  mohou být vhodnou marketingovou podporou projektu. Více o správě profilů na sociálních sítích.

Správa webu WordPress

I po dokončení projektu je vhodné stránky udržovat aktuální a zabezpečené. Proto svým obchodním partnerům nabízím i další služby správy webu jako pravidelnou údržbu webu a aktualizace pluginů, plus zálohování celého webu.

Ceník tvorby webových stránek

Při kalkulaci nepoužívám jednotný ceník tvorby webu. Každý web je jiný a tak i cena za vytvoření webu je vždy individuální a je stanovena až na základě požadavků zákazníka a náročnosti projektu. Nezávaznou cenovou nabídku rád připravím na vaši žádost.

Přečtěte si více o tom jak může spolupráce probíhat.

Reference

Klienti

bravo_consulting_logo_email_new
Mosaic House Design Hotel Prague
Logo-stonemania
logo balonove mistrovstvi
MOOo apartments
TAXPROM
CUKRARNA-ANICKA.CZ-(Logo)
staj hostenice
logo-svitilplus
bytjakmabyt
detskybazar-logo
logo autosklo maja
Nicole Machová
logo balonove mistrovstvi
Apartmany-Medvědín
Bydlení Zbýšov
motorestnavyhlidce
balonem
logo nabytek feriboot
logo skyballoon
logo agnesviliam
logo poncho.cz

Proč si vybrat mně

P

Přidaná hodnota

K projektům přistupuji vždy se snahou posunout je dále. Klientům se snažím sdělit co nejvíce informací. Díky zkušenostem nabízím různé nápady, vylepšení a všechny možné klady a zápory nad rámec běžné činnosti spojené s vývojem webu.

Žádné měsíční poplatky

Za vytvoření webu zaplatíte jednou. Z dlouhodobého hlediska tak ušetříte oproti službám nabízejícím pronájem webu.

Přívětivá cena

Cenu stanovuji na základě skutečně prováděných prací, které jsou u každého projektu jiné. Cena je tak stanovena férově a jen pro váš projekt. Pracuji sám pro sebe, ceny tak mohu nabídnout nižší než agentury.

+

Spolehlivost

Na čem se dohodneme, to platí. Mám rád svoji svobodu a chci pracovat i nadále sám pro sebe a vím tak, že jen svojí pracovitostí, poctivostí a spolehlivostí se dokáži sám uživit.

Moderní webdesign

Vytvářím moderní a originální www stránky s tématickými grafickými prvky, detaily a fotografiemi.

l

Redakční systém

Firemní stránky nebo eshop si v budoucnu zvládnete upravovat sami pomocí redakčního systému. Přidání stránky, produktu, fotky nebo videa budete dělat bez pomoci správce webu nebo programátora.

Responzivní web

Vaše stránky budou responzivní a budou bezproblémově fungovat na všech velikostech a typech zařízení, ať už mobilních, tabletových či stolních.

Podpora

I po vytvoření webu můžete počítat s mojí podporou, ať by se mělo jednat i pouze o telefonnickou radu nebo emailovou podporu. Pokud budete potřebovat dlouhodobou správu webu, jsem tu pro vás.

Konzultace ZDARMA

Nebojte se zavolat. Je to nejjednodušší cesta jak se dozvědět jaké jsou možnosti a jak najít vhodné řešení.

Můj telefon je: +420 603 97 96 96

Kontaktujte mne

Potřebujete nezávaznou konzultaci nebo cennovou kalkulaci? Neváhejte mne kontaktovat.