Vyjádření k nepravdivým informacím zveřejněným v rámci hodnocení Google My Businnes

Dne 19.1.2020 zveřejnil anonymní autor nepravdivé tvrzení o mé osobě v rámci hodnocení mých služeb na Google My Business. I když se jedná o nepodepsané sdělení, domnívám se že je jeho autorem Lukáš Zátopek. Pro tohoto člověka jsem vytvořil v roce 2018 novou verzi jeho eobchodu, kdy došlo k přesunu ze zcela nevhodného eshopového řešení na moderní systém Prestashop. Opakovaně jsem pro pana Zátopka následně zajišťoval různé úpravy systému jeho eobchodu, kdy on mne vždy kontaktoval s požadavkem a já na něj bezprostředně reagoval. Po provedení úprav jsem jej kontaktoval s žádostí o kontrolu provedených prací. Pan Zátopek mi změny potvrdil nebo jsme se dohodli na dalších úpravách. Případně jsem pro něj zajistil služby třetích stran. V případě, že byla daná práce hotova, vystavil jsem fakturu a pan Zátopek ji zaplatil. Mohu doložit, že byl s mojí prací spokojený a za mé služby mi děkoval.

Pokud nyní po roce od ukončení spolupráce pan Lukáš Zátopek tvrdí, že jsem měl svoji práci „vědomě vojebávat“ tak lže. Já jsem vždy svoji práci provedl poctivě a co nejlépe. Je přirozené, že jsem za ni chtěl zaplatit.

Je neschopností pana Zátopka, že si mnou provedené práce náležitě nezkontroloval a následně je odsouhlasil, resp. že tvrdil že mnou provedené práce jsou v pořádku. Je tedy pouze jeho hloupostí, že zaplatil za něco co nezkontroloval.

Svádět nyní domnělé chyby na moji osobu a nepravdivě o mojí práci psát na internetu (aniž by byl autor schopen se za svá tvrzení postavit a podepsat se), je ubohé a hloupé.

Kontakt

Tvorba webových stránek.SEO.PPC

Kontakt

admin