DIVI WordPress

DIVI je nejoblíbenější WordPress šablona na světě

Vytvářím moderní, rychlé a optimalizované webové stránky v šabloně DIVI. Potřebujete vytvořit web se šablonou DIVI?  Pomohu vám.

Jsem nezávislý freelancer z Brna. S DIVI pracuji již několik let.

Tvorba webových stránek Brno

šablona divi

Co je DIVI

DIVI je nejen šablona pro WordPress, ale i přímo designérský nástroj pro vytváření dokonalých vzhledů webových stránek bez nutnosti instalace dalších doplňkových pluginů. DIVI patří celosvětově k nejoblíbenějšímu nástroji pro tvorbu www stránek, v DIVI je údajně postaveno přes 750 000 webů.

DIVI dokonalý editor webového designu. DIVI je jako Photoshop nebo Sketch pro web. Přináší do WordPressu pokročilé designové rozhraní, které si zamilují začátečníci i odborníci. Je neuvěřitelně chytrý, super flexibilní, neuvěřitelně silný a vizuální.

Tvorba webu v DIVI

Potřebujete pomoci s vytvořením webu s DIVI šablonou nebo hledáte někoho na vytvoření zcela nových webových stránek? Pomohu vám. S WordPressem a DIVI nástrojem pracuji již několik let.

Navrhnu pro vás optimální strukturu nových stránek – s moderním webdesignem, případně aktualizuji vaše staré stránky na nové. Každý web, který vytvářím má responzivní design.

Správa WordPress webu v DIVI

Pokud máte WordPress web vytvořený v šabloně DIVI, mohu vám pomoci s úpravami vzhledu nebo funkcí. Mohu se postarat také o dlouhodobou správou a údržbu WordPress webu.

ukázky webů v divi

Ceník webu v DIVI

Každý web je individuální. Nezávaznou cenovou nabídku připravím na vaši žádost.

Přečtěte si více o tom jak může spolupráce probíhat.

Kontaktujte mne

Potřebujete nezávaznou konzultaci nebo cennovou kalkulaci? Neváhejte mne kontaktovat.