DIVI WordPress

Vytvářím moderní, rychlé a optimalizované webové stránky v šabloně DIVI

Potřebujete vytvořit web se šablonou DIVI?  Pomohu vám.

Jsem nezávislý freelancer a konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webů, SEO optimalizací a online marketingem mám více než 20 let zkušeností.

Tvorba webových stránek Brno

šablona divi

Co je DIVI

DIVI je nejen šablona pro WordPress, ale i přímo designérský nástroj pro vytváření dokonalých vzhledů webových stránek. DIVI patří celosvětově k nejoblíbenějšímu nástroji pro tvorbu www stránek, v DIVI je údajně postaveno přes 750 000 webů.

Tvorba webu v DIVI

Potřebujete pomoci s vytvořením webu s DIVI šablonou nebo hledáte někoho na vytvoření zcela nových webových stránek? Pomohu vám. S WordPressem a DIVI nástrojem pracuji již několik let.

Navrhnu pro vás optimální strukturu nových stránek – s moderním webdesignem, případně aktualizuji vaše staré stránky na nové. Každý web, který vytvářím má responzivní design.

ukázky webů v divi

Ceník tvorby webových stránek

Při kalkulaci nepoužívám jednotný ceník tvorby webu. Každý web je jiný a tak i cena za vytvoření webu je vždy individuální a je stanovena až na základě požadavků zákazníka a náročnosti projektu. Nezávaznou cenovou nabídku rád připravím na vaši žádost.

Přečtěte si více o tom jak může spolupráce probíhat.

Kontaktujte mne

Potřebujete nezávaznou konzultaci nebo cennovou kalkulaci? Neváhejte mne kontaktovat.