DIVI šablona pro WordPress

DIVI je nejoblíbenější nástroj pro tvorbu WordPress webů na světě
Prozkoumat DIVI weby

Vytvářím moderní, rychlé a optimalizované webové stránky v šabloně DIVI. Potřebujete vytvořit web se šablonou DIVI?  Pomohu vám.

Jsem nezávislý freelancer z Brna. S DIVI pracuji již několik let.

Tvorba webových stránek Brno

šablona divi

Co je DIVI

DIVI je nejen šablona pro WordPress, ale i přímo designérský nástroj pro vytváření dokonalých vzhledů webových stránek bez nutnosti instalace dalších doplňkových pluginů. DIVI patří celosvětově k nejoblíbenějšímu nástroji pro tvorbu www stránek, v DIVI je údajně postaveno přes 750 000 webů.

DIVI dokonalý editor webového designu. DIVI je jako Photoshop nebo Sketch pro web. Přináší do WordPressu pokročilé designové rozhraní, které si zamilují začátečníci i odborníci. Je neuvěřitelně chytrý, super flexibilní, neuvěřitelně silný a vizuální.

Tvorba webu v DIVI

Potřebujete pomoci s vytvořením webu s DIVI šablonou nebo hledáte někoho na vytvoření zcela nových webových stránek? Pomohu vám. S WordPressem a DIVI nástrojem pracuji již několik let.

Navrhnu pro vás optimální strukturu nových stránek – s moderním webdesignem, případně aktualizuji vaše staré stránky na nové. Každý web, který vytvářím má responzivní design.

Pluginy a rozšíření pro DIVI

DIVI samotné obsahuje řadu modulů pro různé funkce nebo vylepšení webových stránek. Mimo tyto doplňky lze design nebo vlastnosti stránky vylepšit velkým množstvím dalších kreativních doplňků.

Správa WordPress webu v DIVI

Pokud máte WordPress web vytvořený v šabloně DIVI, mohu vám pomoci s úpravami vzhledu nebo funkcí. Mohu se postarat také o dlouhodobou správou a údržbu WordPress webu.

E-obchod s DIVI Woocommerce

WordPress je vhodný i pro tvorbu e-obchodu. Pro tuto variantu existuje velmi rozsáhlý a propracovaný doplněk Woocommerce, se kterým lze postavit plnohodnotný e-obchod. Nastavení vzhledu online obchodu je možné kompletně vytvořit pomocí DIVI šablony.   

reference divi webů

Ceník webu v DIVI

Každý web je individuální. Nezávaznou cenovou nabídku připravím na vaši žádost.

Přečtěte si více o tom jak může spolupráce probíhat.

Kontaktujte mne

Máte WordPress web s DIVI a potřebujete jej upravit nebo nasadit nový design? Neváhejte mne kontaktovat.