Tvorba webu WordPress

Vytvářím webové stránky ve WordPress a šabloně DIVI

Vytvářím elegantní, funkční a uživatelsky přívětivé webové stránky ve WordPress.

Jsem nezávislý freelancer a konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webů, optimalizací a online marketingem mám více než 20 let zkušeností.

responsive-webdesign

Proč web ve WordPress?

WordPress je celosvětový fenomén mezi redakčnímí systémy. Spolu s designovým nástrojem DIVI umožňuje profesionální tvorbu webových stránek.

Jak vám mohu pomoci?

  • potřebujete nový web, protože ten starý již neodpovídá současným požadavkům; potřebujete přesunout starý obsah na nový CMS systém
  • rozjíždíte podnikání a pro svoji službu potřebujete nový web nebo nový eshop pro své produkty
  • nevíte si rady s instalací WordPressu případně základním nastavením?
  • máte web ve WordPress ale potřebujete novou šablonu, případně máte webdesign od grafika a potřebujete podle něj nasadit šablonu na stránky
  • máte web ale potřebujete nastavit nějakou novou funkci nebo plugin
  • hledáte správce webu?
  • máte redakční systém WordPress ale neumíte je aktualizovat
  • stránky již máte ale nezvládnete je správně optimalizovat pro lepší pozice ve vyhledávačích
  • chcete svůj webový projekt propagovat na sociálních sítích

Pokud některá z těchto situací popisuje vaše potřeby, jste na správném místě.

Tvorba WordPress stránek

Tvorbě webových stránek v systému WordPress se věnuji již řadu let. Naprostá většina nových webů které tvořím je postavena právě v tomto systému. Je to především díky jeho velké rozmanitosti. Systém WordPress je vhodný pro jednoduché prezentace, firemní weby, ale díky doplňkům pro e-commerce i pro plnohodnotný eobchod.

Vzhled stránky vytvořené ve WordPressu v žádném případě nemusí být nudný nebo stejný jako ostatní vzhledy. Existují stovky již hotových šablon. Pokud však chcete mít originální a jedinečný webdesign webové stránky, neváhejte se na mne obrátit. Pro své klienty zajišťuji návrh vzhledu webu na míru od zkušeného webdesignéra, který díky svým nástrojům následně nasazuji jako šablonu. Tvorba WordPress webu podle PSD tedy není problém.

Tvorba šablony WordPress

Při tvorbě šablony pro WordPress používám „designérský framework“ DIVI, který umožňuje vytvoření obrovského množství rozmanitých vzhledů webů na míru.

Tvorba WordPress webu s administrací

Webové stránky připravím tak, aby umožňovaly správu obsahu (redakční systém), bude se tedy jednat o web s administrací. Pro přístup do administrace lze vytvořit uživatelské účty s různým typem oprávnění. Každý oprávněný uživatel tak bude moci vkládat nové články, fotky nebo produkty ve Woocommerce. V případě potřeby mohu tuto službu zajišťovat já sám. Mohu vám pomoci přímo s tvorbou obsahu webu a jeho sdílením na sociálních sítích, kde pro váš web, produkty nebo firmu vytvořím a budu pravidelně aktualizovat profil.

WordPress hosting

Pro své klienty mám připravený moderní a rychlý dedikovaný server, kde jsou stránky uloženy a pravidelně zálohovány.

Další Služby

SEO WordPress

Pro optimalizaci WordPress webů používám ověřené pluginy a další online měřící nástroje, které mi umožňují řádnou kontrolu a optimalizaci všech faktorů ovlivňujících výsledky vyhledávání ve vyhledávačích Google a Seznam. Součástí optimalizace  je i měření a nastavení rychlosti načítání stránky. Více o SEO WordPress.

PPC kampaně

Na základě analýzy klíčových slov mohu připravit online reklamní PPC kampaně pro oslovení nových uživatelů. Více o PPC kampaních.

Sociální sítě

Vhodně vytvořené a udržované profily  mohou být vhodnou marketingovou podporou projektu. Více o správě profilů na sociálních sítích.

Cena wordpress webu

Cena tvorby webu je vždy individuální a je stanovena až na základě požadavků zákazníka. Nezávaznou cenovou nabídku rád připravím na vaši žádost.

Přečtěte si více o tom jak může spolupráce probíhat.

Ukázky wordpress webů

Klienti

sabris-logo
Mosaic House Design Hotel Prague
Logo-stonemania
logo balonove mistrovstvi
MOOo apartments
TAXPROM
CUKRARNA-ANICKA.CZ-(Logo)
staj hostenice
logo-svitilplus
bytjakmabyt
bravo_consulting_logo_email_new
logo autosklo maja
logo-nicole
logo balonove mistrovstvi
Apartmany-Medvědín
Bydlení Zbýšov
motorestnavyhlidce
balonem
logo dverekepak
logo nabytek feriboot
logo skyballoon
logo agnesviliam
logo poncho.cz
logo autoskola Kubis

Kontaktujte mne

Potřebujete WordPress web, nezávaznou konzultaci nebo cenovou kalkulaci? Neváhejte mne kontaktovat.