Tvorba webu WordPress

Vytvářím webové stránky ve WordPress a šabloně DIVI

Vytvářím elegantní, funkční a uživatelsky přívětivé webové stránky ve WordPress.

Jsem nezávislý freelancer a konzultant pracující v Brně i mimo něj. S tvorbou webů, SEO optimalizací a online marketingem mám více než 20 let zkušeností.

responsive-webdesign

Proč web ve WordPress?

WordPress je celosvětový fenomén. Spolu s designovým nástrojem DIVI umožňuje profesionální tvorbu webových stránek.

Jak vám mohu s WordPress pomoci?

  • potřebujete nový web, protože ten starý již neodpovídá současným požadavkům; potřebujete přesunout starý obsah na nový CMS systém
  • rozjíždíte podnikání a pro svoji službu potřebujete nový web nebo nový e-obchod pro své produkty
  • máte web ve WordPress ale potřebujete novou šablonu, případně máte webdesign od grafika a potřebujete podle něj nasadit šablonu na stránky
  • máte web ale potřebujete nastavit nějakou novou funkci nebo plugin
  • máte stránky ve WordPress ale neumíte je aktualizovat
  • stránky již máte ale nezvládnete je správně optimalizovat pro lepší pozice ve vyhledávačích
  • chcete svůj webový projekt propagovat na sociálních sítích

Pokud některá z těchto situací popisuje vaše potřeby, jste na správném místě.

Tvorba webu WordPress

Tvorbě webových stránek v systému WordPress se věnuji již řadu let. Naprostá většina nových webů které tvořím je postavena na WordPressu. Je to především díky jeho velké rozmanitosti. Systém WordPress je vhodný pro jednoduché prezentace, firemní weby, ale díky doplňkům pro e-commerce je WordPress plnohodnotný systém i pro eobchod.

Vzhled stránky vytvořené ve WordPressu v žádném případě nemusí být nudný nebo stejný jako ostatní vzhledy. Existují stovky již hotových šablon pro WordPress. Pokud však chcete mít originální a jedinečný webdesign webové stránky a zároveň využívat všech výhod WordPressu, neváhejte se na mne obrátit. Pro své klienty zajišťuji návrh vzhledu webu na míru od zkušeného webdesignéra, který díky svým nástrojům následně nasazuji jako šablonu na systém WordPress. Tvorba WordPress webu podle PSD tedy není problém. Součástí prací může být i SEO optimalizace.

Tvorba šablony WordPress

Při tvorbě šablony pro WordPress používám „designérský framework“ DIVI, který umožňuje vytvoření obrovského množství rozmanitých vzhledů.

Tvorba webových stránek s administrací

Webové stránky připravím tak, aby umožňovaly správu obsahu (redakční systém), bude se tedy jednat o web s administrací. Pro přístup do administrace lze vytvořit uživatelské účty s různým typem oprávnění. Každý oprávněný uživatel tak bude moci vkládat nové články, fotky nebo produkty ve Woocommerce. V případě potřeby mohu tuto službu zajišťovat já sám. Mohu vám pomoci přímo s tvorbou obsahu webu a jeho sdílením na sociálních sítích, kde pro váš web, produkty nebo firmu vytvořím a budu pravidelně aktualizovat profil.

Údržba webu

I po dokončení projektu je vhodné stránky udržovat aktuální a zabezpečené. Proto svým obchodním partnerům nabízím i další služby jako pravidelnou údržbu a aktualizace pluginů, plus zálohování celých webových stránek.

WordPress hosting

Pro své klienty mám připravený moderní a rychlý dedikovaný server, kde jsou stránky uloženy a pravidelně zálohovány.

Další Služby

SEO WordPress

Pro SEO WordPress webů používám ověřené pluginy (např.Yoast SEO, Rank Math a další), které mi umožňují řádnou kontrolu a optimalizaci všech faktorů ovlivňujících výsledky vyhledávání ve vyhledávačích Google a Seznam. Součástí SEO WordPressu je i měření a optimalizace rychlosti načítání stránky. Více o SEO optimalizaci WordPress.

PPC kampaně

Na základě analýzy klíčových slov mohu připravit online reklamní PPC kampaně pro oslovení nových uživatelů. Více o PPC kampaních.

Sociální sítě

Vhodně vytvořené a udržované profily  mohou být vhodnou marketingovou podporou projektu. Více o správě profilů na sociálních sítích.

Cena wordpress webu

Cena webu ve WordPress je vždy individuální a je stanovena až na základě požadavků zákazníka. Konkrétní cenovou nabídku rád připravím na vaši žádost. Nezávaznou cenovou nabídku rád připravím na vaši žádost.

Přečtěte si více o tom jak může spolupráce probíhat.

Ukázky wordpress webů

Klienti

bravo_consulting_logo_email_new
Mosaic House Design Hotel Prague
Logo-stonemania
logo balonove mistrovstvi
MOOo apartments
TAXPROM
CUKRARNA-ANICKA.CZ-(Logo)
staj hostenice
logo-svitilplus
bytjakmabyt
detskybazar-logo
logo autosklo maja
Nicole Machová
logo balonove mistrovstvi
Apartmany-Medvědín
Bydlení Zbýšov
motorestnavyhlidce
balonem
logo nabytek feriboot
logo skyballoon
logo agnesviliam
logo poncho.cz

Kontaktujte mne

Potřebujete nezávaznou konzultaci nebo cennovou kalkulaci? Neváhejte mne kontaktovat.